VITPEA
enterprise s.r.o.

Články 

Air prodyšná řada od Candide

19.05.2017     
📂Spinkání miminek     
✎Candide


miminko-spaci pytel-do postylky-spinkani-spani

Candide Expert vyvinula zcela novou produktovou řadu, která poskytuje novorozencům optimální regulaci tělesné teploty a cirkulaci vzduchu.

Tato komplexní řada, vypracovaná ze čtyř speciálních materiálů, které svými vlastnostmi poskytují optimální tepelnou pohodu pro dítě a klidné noci pro rodiče.

Spací pytle podle teploty

Hypotermie a hypertermie jsou běžné situace na začátku života každého dítěte. Novorozenec opravdu neumí regulovat svou tělesnou teplotu. Jejich malé tělo nemůže eliminovat naakumulované teplo jako dospělí.

3 inovativní spací pytle do 3 různých prostředí: takový byl úkol pro Candide.

Každý spací pytel byl ohodnoceny podle indexu TOG, což je měrná jednotka pro tepelné kapacity: čím vyšší je TOG, teplejší spací pytel.

Spací pytel Air+ Fresh

Spací pytel Fresh pro lepší řízení ventilace dítěte Tento spací pytel je zvláště přizpůsoben do teplého prostředí a pro děti, které mají tendenci se hodně potit. Spací pytel umožňuje, aby se dítě cítilo svěžejší pouhým otevřením prozvdušňovacího lemu na spodní straně spacího pytle.

Tento provzdušňování lem, vyhotovený ze síťoviny, poskytuje dostatečnou výměnu vzduchu a tím předchází k přehřátí. Speciální prodyšný materiál na zadní straně a podpaží snižuje pocení. Když jsou noci chladnější, je prozvdušňovací lem schovaný a tím spací pytel udrží dítě v teple a útulně.

Spací pytel Air+ Warm

Teplý spací pytel pro lepší kontrolu tepla.Tento spací pytel 2 v 1 zjednodušuje kontrolu tepla u dítěte svou odnímatelnou teplou vrstvou. Díky tomu je vhodný pro venkovní použití. Horní vstva odepínací vrstvy je z bavlny a spodní část z měkkého plyše, který udržuje dítě v teple. Prošívaná horní část spacího pytle a podpaží je ze speciálního prodyšného materiálu, který snižuje pocení. Dítě se bude cítit jako v bavlnce a v teple.

Spací pytel Air+ Cosy

Spací pytel Cosy pro tepelnou regulaci a pohodlí. Sny malých dětí jsou někdy tak intenzivní, že je obvykle najdeme ráno upocené.

Na zádech, kde se děti nejvíce potí, jsou speciální prodyšné materiály – 3D strukturou vláken, které odvádí pot rychle pryč a tím přináší dítěti větší pohodlí. Jemný jersey a prošívaná výplň zajistí dítěti dlouhý spánkem a sladké sny.