VITPEA
enterprise s.r.o.

Články 

Jsme radi, že jste zavítali na naše stránky společnosti VITPEA enterprise s.r.o. a srdečně Vás vítáme.

Naše společnost působí na českém, slovenském a polském trhu jako výhradní dovozce premiových produktů kojeneckého sortimentu. V naší nabídce naleznete vše pro maminky a miminka od dudlíku až po dětský nábytek. Všechny produkty splňují nejvyšší standardy kvality.


candide combelle

Zastupujeme v současnosti francouzské značky Candide a Combelle, které jsou modní, nadčasové, praktické a stylové. Candide spolu s lékaři se spolupodílí na zdravém a šťastném vývoji a růstu dětí a rodinná společnost Combelle se značí kvalitním dřevem a zručnou výrobou přímo ve Francii v malebném městečku Marmanhac. www.candide.cz


haton

V rámci České a Slovenské republiky zastupujeme holandského výrobce plen a lůžkovin značky Haton. Především jejich pleny různých velikostí jsou designované moderními vzory a barvami.

senna


Další náš partner je rodinná společnost Senna a Senna baby, zabývající se polštáři a peřinami jak pro děti tak pro dospělé. Všechny materiály jsou velmi příjemné a kladou důraz na kvalitu a funkčnost.


bibi

A nesmíme zapomenout na švýcarskou značku Bibi, která dominuje s dudlíky „I love mama“ a „Papa is the best“. Kvalitu u švýcarské společnosti asi ani zdůrazňovat nemusíme.*Náš tým*

Jsme rodinná firma, která působí na trhu od roku 2009. Vybíráme pro Vás produkty, které jsou praktické a vkusné. Vše nejdříve sami vyzkoušíme, než se rozhodneme zboží uvést na trh. Moc si vážíme spolupráce jak s našimi partnery i zákazníky.


Milujeme práci, kterou děláme.


Děkujeme a doufáme, že budete spokojeni.


Tým VITPEA